Aktualności


Czarno na białym ….

Czarno na białym ….. to mocny akcent w naszej ofercie dla wszystkich naszych gości!

Nowe  sanki  „Snowracer” dadzą Wam przewagę nad wszystkimi saneczkarzami na stoku …. Mega przyjemność w zasięgu Waszej ręki 🙂

     

 
 

Luna i Luca …..

Od niedawna jesteśmy dumnymi posiadaczami …. rowerów elektrycznych !

Przedstawiamy Państwu: Luna i Luca – niezrównani pomocnicy w walce z nierównościami, podjazdami, górami …. Od kiedy je mamy niestraszne nam są już wzniesienia, nie znamy uczucia wyczerpania a przede wszystkim – baardzo ale to baaardzo wspomagają nas w każdej drodze powrotnej do domu, bo my mamy zawsze pod górkę … 🙂

Teraz Luna i Luca są również do dyspozycji naszych gości.

Zobaczcie sami – czy nie są ładne ?

  

 
 

Dziękujemy za rok 2016

Drodzy Goście Domu Ogrodnika,

serdecznie dziękujemy Wam za Wasze odwiedziny w naszym Domu.

Było nam bardzo,bardzo miło poznać Was wszystkich, ilość rezerwacji zaskoczyła nas samych 🙂 , a ilość zawartych znajomości, a w niektórych przypadkach przyjaźni przerosła nasze najśmielsze wyobrażenia. Szczególnie dziękujemy Wam za całe mnóstwo bardzo miłych słów uznania i komentarzy.

Przesyłamy Wam (po)świąteczne i noworoczne pozdrowienia i zapraszamy w roku 2017.

Poniżej parę impresji ze świątecznej odsłony Domu Ogrodnika.

         

 
 

Wiosną pachnie powietrze

Zakwitły już jajka na naszych drzewach…
   … a pierwiosnki, krokusy i prymulki też wyciągają głowy do słońca. Wiosną pachnie powietrze.    Lada moment rozpoczynamy prace w naszym ogrodzie. Drodzy Goście, niedługo zaprosimy Was na nowy taras…

 

Świeci gwiazdka ….

Świeci już nasza gwiazda, choinka ubrana w biel czeka już na wieczór wigilijny, tylko śniegu brak ….

 

Wszystkim naszym Gościom i sympatykom dziękujemy za odwiedziny w kończącym się 2015 roku, życzymy wszystkiego najlepszego, przede wszystkim spokoju, wyciszenia w gronie Najbliższych, całej góry wspaniałych prezentów i szampańskiej zabawy w Noc Sylwestrową.

Do zobaczenia w 2016 !

 
 

Jesień – obrazki z ogrodu

Po absolutnie rewelacyjnym lecie, nieubłaganie przyszła do nas Pani Jesień. I chociaż trochę szkoda, że znów długo czekać będziemy na bardzo ciepłe dni, to urokom jesieni nie można się oprzeć. Paleta barw  …  Zobaczcie sami                                                                         

 
 

Przyjemności dla Małych Gości

Chętnie witamy w naszych progach również Małych Gości. Specjalnie dla nich  postawiliśmy w naszym ogrodzie nowy plac zabaw !

Cały plac zabaw usytuowany jest w bezpośredniej bliskości tarasu, na którym nasi Duzi Goście mogą odpoczywać, mając na widoku swoje pociechy.

Dodatkowo w samym apartamencie pomyśleliśmy o bezpieczeństwie i wygodzie Maluchów.

       Na wypadek niesprzyjającej pogody przygotowaliśmy również gry planszowe dla wszystkich grup wiekowych 🙂

 
 

Zielono nam ….

Zazieleniło się wszystko w koło, zakwitły bzy i kalina – wiosna na całego !!! Sezon grillowy pora już rozpocząć, więc zapraszamy do ogrodu i na nasz taras …
  Królowa Kalina – w roli głównej !    

 
 

Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty…..

 

Nieśmiało, małymi krokami, ale już do nas idzie …… WIOSNA !!!!! Pierwsze zobaczyły ją krokusy i hiacynty

 
 

Serdecznie witamy!

 
Witamy Państwa w naszym Domu. Domu Ogrodnika.

Nasz dom położony jest w Jeżowie Sudeckim , na ulicy Ogrodowej. Duży ogród otaczający dom jest oazą spokoju i ciszy i stanowi dla nas odskocznię od dnia codziennego. Również Państwu, naszym Gościom chcemy zaproponować wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, podzielić się atmosferą życia na wsi i stworzyć możliwość relaksu w klimacie historycznego domu z długą i ciekawą historią.

Kto raz zawitał do naszej okolicy, będzie do niej ciągle powracał. Niezliczone wręcz atrakcje turystyczne leżą w zasięgu ręki, ale za progiem naszego domu, znajdziecie Państwo chwilę na refleksję i wyciszenie.

Położony w cieniu drzew orzechowych taras daje możliwość spędzenia wolnych chwil w kręgu znajomych lub rodziny, tak jak w domu … Pokój dzienny w razie niepogody i chłodniejszej pory roku stwarza niepowtarzalną, domową i przytulną atmosferę, sprzyjającą wspólnym rozmowom. Jak w domu… Przestronna, nowoczesna kuchnia może się stać centrum życia towarzyskiego w trakcie Państwa pobytu , tak jak w domu… Wspólne gotowanie z użyciem regionalnych produktów może stać się udaną przygodą.

Do tego cztery dwuosobowe sypialnie, zapewniające każdemu z Państwa możliwość „zaszycia się” we własnym kącie – i przepis na udany urlop gotowy.

Zapraszamy do nas, do Domu Ogrodnika.

Alicja i Uwe Gärtner (czyli Ogrodnik)

Prosimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.domogrodnika.wkarkonoszach.pl

tel.[+48] 511822099Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony