Oferta

Witamy Państwa w naszym Domu. Domu Ogrodnika.

Nasz dom położony jest w Jeżowie Sudeckim , na ulicy Ogrodowej. Duży ogród otaczający dom jest oazą spokoju i ciszy i stanowi dla nas odskocznię od dnia codziennego. Również Państwu, naszym Gościom chcemy zaproponować wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, podzielić się atmosferą życia na wsi i stworzyć możliwość relaksu w klimacie historycznego domu z długą i ciekawą historią.

Kto raz zawitał do naszej okolicy, będzie do niej ciągle powracał. Niezliczone wręcz atrakcje turystyczne leżą w zasięgu ręki, ale za progiem naszego domu, znajdziecie Państwo chwilę na refleksję i wyciszenie.

Położony w cieniu drzew orzechowych taras daje możliwość spędzenia wolnych chwil w kręgu znajomych lub rodziny, tak jak w domu … Pokój dzienny w razie niepogody i chłodniejszej pory roku stwarza niepowtarzalną, domową i przytulną atmosferę, sprzyjającą wspólnym rozmowom. Jak w domu… Przestronna, nowoczesna kuchnia może się stać centrum życia towarzyskiego w trakcie Państwa pobytu , tak jak w domu… Wspólne gotowanie z użyciem regionalnych produktów może stać się udaną przygodą.

Do tego cztery dwuosobowe sypialnie, zapewniające każdemu z Państwa możliwość „zaszycia się” we własnym kącie – i przepis na udany urlop gotowy.

Zapraszamy do nas, do Domu Ogrodnika.

Alicja i Uwe Gärtner (czyli Ogrodnik)

Prosimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.domogrodnika.wkarkonoszach.pl

tel.[+48] 511822099Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony